WEB TASARIM
E-TİCARET WEB TASARIM PAKETİ
Balıkesir'de 1 Numaralı
Web Tasarım Ofisiyiz

E-TİCARET WEB TASARIM PAKETİ

eticaret-webtasarim-paketi
Paytr - İyiziCo Gibi Sanal Post Kurumları Ücretsiz Olarak Yapılır
15 Gün İçerisinde ETicaret Siteniz Teslim Edilir. Ek İsteklere Göre Değişebilir.
Satış Yaptınız Ürünlerin Ücretleri Ertesi Gün Hesabınıza Gönderilir
Pazar Yerleri Entegrasyonları İle Karmaşadan Kurtulun (Opsiyonel)
Satış Başına %2 Komisyon / Aylık Yada Yıllık Ücret Alınmaz
Tüm Cihazlara Uyumlu, Hızlı Açılan Hafif Sayfalar ile Müşteriler Kaçırma
531 316 6192
TELEFON YADA WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
TELEFON YADA WHATSAPP 
arama-yap

BALIKESİR E-TİCARET SİTESİ FİYATLARI

BALIKESİR da ve tüm Türkiye’de Eticaret Web sitesi Tasarımı fiyatları belirlenirken, E Ticaret sitesinin Hızlı çalışması, Seoyapısına uyguluk sağlanması, Pazar yerleri ve Muhasebe programları entegrasyonlu olarak çalışması, Kodlama alt yapısının karışık olmaması, daha sonra eticaret sitelerinizi başka kişilere düzenleme yaptırma şansınızı arttırır. Eticaret sitesi satın almayı düşündüğünüzde, yukardaki maddeleri dikkate almanızı tavsiye ederim.

E-TİCARET SİTESİ KURMAK MI İSTİYORSUNUZ

Bu konuda size tavsiyem bu sanal pazara ilk girişte muhakkak web tasarım ajansları, veya web tasarım yapan uzman kişilerden yardım almanızı tavsiye ederiz. Çünkü Kobi Web sitelerine (hizmet sunulan sitelere göre) eticaret siteleri çok kompleks ve karmaşık sistemler olmaktadır. Bir noktada takıldığınızda çok uzun süreler bu konulara zaman ayırmak zorunda kalırsınız. Bu da pazarlama, ürün tedarik, muhasebe gibi konulara ayıracağınız zamanları yukardaki sorunlar ile geçirmenize zorunda kalırsınız. Unutmayın ki geri kazanılmayan tek şey zamandır ve çok değerlidir.

HAZIR E-TİCARET SİTESİ

Özel tasarım eticaret web siteleri ve hazır eticaret web sitelerini kısaca karşılaştırmak gerekirse, özel tasarım eticaret siteleri, sizin isteklerinize göre yapıldığından, hazır alt yapı ile kurulan web sitelerine göre daha uzun zaman alır. Tabii sizin isteklerinizde bu sisteme yeni başlayacağınızdan isteklerinizi bildirirken, eksik talepler, ya da hatalı istekler yapabilirsiniz. Hazır eticaret sistemlerinde ise bu şekilde unutulan özellikler, ya da yapılan revizeler eklentiler ile yapıldığından daha ekonomik olarak size dönüşü olur. Son olarak Özel yazılım web tasarım siteleri kaynak kodları genelde şifreleri olarak Teslim edilir, yada Spagetti şeklinde kodlama yapılır. Daha sonra çalıştığınız firma ya da web tasarımınızı yapan kişi ile yollarınızı ayırmak isterseniz. Bunu başka firma ya da tasarımcı ile geliştirmek çok zor ve pahalı bir süreçtir. Oysaki hazır alt yapılı web sitelerinde ise kaynak kodları açık şekilde gelmektedir. Ve ülke genelinde bu sistemi birçok web tasarım firması ya da web tasarım yapan kişiler kullandığı için daha düşük ücretlere düzenlemeler, geliştirme yapılabilir. Kısaca Özel tasarım web sitesi yurtdışından getirilmiş ilk bakışta çok cazip gelen otomobil araçlarına benzer Türkiye’de servis ağı çok zor bulursunuz vecde bu çok pahalı olabilir. Ülkemizde piyasası yoktur, hazır alt yapı sistemleri ile yapılan eticaret web siteleri ise, ülkemizde birçok kişi tarafından kullanılan piyasası ve yaygın servis ağı olan araçlar gibidir.
BU PAKETE SİPARİŞ VERİN
ADINIZ SOYADINIZ
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E POSTA ADRESİNİZ
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
HTTPS: //WWW.
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
TELEFON NUMARANIZ
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
AÇIKLAMA BİLGİLERİNİ GİRİNİZ
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Balıkesir'de Web Tasarım Alanında 10 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz
0531 316 61 92
facebook.com/# #
İPUCU
Facebook'ta profil resimlerinize yenilik katmak için https://www.facebook.com/profilepicframes adresini kullanabilirsiniz.
ANASAYFA
PAKETLER
MENU
HİZMETLER
İLETİŞİM
apartmentphonethumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram